Austrálie se jeví jako velmistři z posádky as Warrenball selže

Za osm minut byli až na 13 mužů s první Will Genia a Dean Mumm zaslán hřích koše. David Pocock právě kulhal pryč a Wales vypadal, že má hru a bazén ve svých rukou.Místo toho Australian skrumáž bránil v podstatě stejným způsobem, jako Anglie předtím Světového poháru z roku 2003 ve Wellingtonu a Wallaby obrana blitzed tak přesně, že Wales prostě nemohl dostat míč do širokých oblastí, kde australský cover byl v nejtenčím .Just kdo by aby perfektní koučování týmu Rugby World Cup? | Robert Kitson Více

Všichni víme, Wales nejsou přirozeně mít šířku v jejich hře, ale tady Warrenball – zahájení velkých mužů do středu -. Opravdu je zklamat

George North, hrát ve středu, se konala až na druhém konci linky Ben McCalman, Jamie Roberts dvakrát narazil do cihlové zdi, trhavé pohyby, aby zastavil.

blbý je, že po dobu 60 minut, bylo to Wales obrana, která byla klíčem ke hře.Po Anglii mohli jsme očekávali Austrálie běžet v pokusech. Místo toho budované Shaun Edwards byl skvělý a přestože Walesu klesly tři body v intervalu byl každý důvod si myslet, australský vichřice mohla foukané samo.

Místo toho položil skutečný marker tento World Cup, vyhrál šachovou partii s stylu vhodnější pro rugby šest národů – silný set kusu, postavení v terénu a tlaku. Tlak, který se změní na body.

Chcete-li použít cyklistickou termín, udělali co nejvíce marginálních zisků a nyní přejdeme k hrát Skotsko, který musí být přemýšlel, Austrálie setkají na Twickenham příští neděli.

Proti Anglii byli všichni dobrodružství vyhrál o 20 bodů.Proti Walesu nevypadali dělat příliš mnoho, protože věděli, že proti obraně Edwards můžete zabít tím, že hraje příliš mnoho rugby. Místo toho se držel jejich vyrovnanost, zvláště když jde byl tvrdý a pak se opět staví na nohy s Wales končí hru na zadní noze a muž dole na tribunu s Alexem Cuthbert v popelnici hříchu a Craig Joubert konzultační jeho TMO, zda on by měla udělit trest vyzkoušet.

co druhého favorita? Boční Austrálie bude v pondělí sesadit na vrcholu světového žebříčku.V pátek večer se výkon proti Tonga nám téměř nic.

V minulosti celý černý trenéři si stěžovali nebyly testovány před fází knockout, čímž bylo dosaženo čtvrtfinále méně než jeden zápas fit. Poté, co v pátek, když zakoktal hodinu před nakonec běh přes ozubená kola, Steve Hansen, který byl na čtyřech světových pohárů, řekl, že to, co odešel předtím byl irelevantní a pouze to, co přijde další záležitosti.

Z Samozřejmě, že má pravdu a nikdo, v neposlední řadě Michael Cheika, bude odepsání vítězi na důkazu čtyři hry v bazénu.Příští sobotu v Cardiffu by se mohly dobře příst jako tým, který byl v horní části stromu na deset let a více, ale tam je bezpochyby červ pochybnosti.

V první řadě dělají hloupé chyby, chyby nemáte obvykle spojujeme s All Blacks. Hansen říká, že mají plán a držet se ho, ale v pátek, který nemohl omluvit hroznou mumlat od Waisake Naholo kdy pokus přinesl trochu pořádek z Tonga inspirovaný chaosu.

V plus side, Dan Carter se začíná projevovat první příznaky, že kroužek rez klesat, že kritici jsou špatné a že 33-letý nohy jsou stále až ke zkušebnímu rugby a mohou vykopnout cíle testu.Nevýhodou je, že další zásobárnou kiwi znalostí a zkušeností hrál jeho poslední zápas na turnaji a případně v jeho kariéře.

Přední řada nemusí být nutně kde All Black síla spočívá, ale když Tony Woodcock má byla omezena 118 krát pak to naznačuje, že má něco, co bude velmi těžké nahradit, a která zahrnuje chytrou povědomí o tom, co je potřeba z rekvizita, když není zapojen do odstrkat.