Dobrá rychle zvyknout

Dobrá rychle zvyknout. Samozřejmě, že naučit dítě odpočinku by mohlo být obtížné v její postýlce. Avšak v době, kdy rodiče začínají “přesídlit” dítě jen před sebe, mnohé děti jsou již připraveni na to a jsou pohybující se samostatným lůžkem bez větších protestů.
2. matek, jejichž děti jsou bottle-fed, bohužel, ještě musí vstávat v noci. Je nutné připravit láhev, a to je někdy nutné probudit dítě. Zbývá počkat na dítě naučit se spát celou noc, ne kousání.

7bbdc34e41fcb7fd1632989b015d78c0
3. Určuje ve stejnou dobu, necháte dítě v noci s ním, nebo ne, je lepší co nejdříve. Pokud to znamená, že letovisko již vyzkoušeli všechny ostatní prostředky k vytvoření jeho spánek, to nefunguje.
4. Samozřejmě, když je zázrak čichá kolem, o intimním životě rodičů muset vyřešit problém jako něco jiného. Od rodiny terapeuti praxe je známo, že přítomnost dítěte v posteli rodičů bolí víc než dospělý dítě. Páry, jejichž vztahy trpí po porodu, na recepci na prvním místě je uveden na tuto otázku. Aby se cítili pohodlně a nestarat se o reakcích dítěte, je nejlepší se pohybovat manželský sex v odděleném místě, starat se o zvukovou izolaci a použití době, kdy je dítě spí těsný vše.

K dispozici je alarm a více křehký než založené na skutečných rizicích. Od matky mohou často slyšet: “dítě vyrůstá hýčkat, non-self” nebo “co o možnosti rozdrtit dítě ve snu?” Rozmazlené dítě roste, pokud připustil nedostatky ve vzdělání, ale ne proto, že ko-spaní. Mimochodem, stejný Dr. Spock, který nutil oddělenou ložnici, do konce života vzdal se mnoho z jeho názorů na vývoj dětí, včetně těch, které z toho. Pokud jde o strach potlačit prsa ve snu – to je také do značné míry mýtus. V případě, že matka není ve stavu alkoholického i omamné intoxikace, pak to má instinkty a reflexy dobře fungovat. A dokonce i ve snu, je schopen reagovat na pohyby dítě.

sladké sny

Jak můžete vidět, že odpověď na otázku “spánku s dítětem společně nebo odděleně,” Vlastně ne. Ach, ta “Mama” akcie – vždy přijmout rozhodnutí sám! Vezmi si to, po přečtení všechny “klady” a “nevýhody”, je založen na pozorováních to pro vaše dítě – děti ne vždy zapadají do obecně uznávaných pravidel. Na svých individuálních potřeb založený a poslouchat, co srdce vám řekne. Rozhodl se spát spolu? Poté postupujte podle těchto jednoduchých pravidel: