Dodržovat základní hygieny

1. Dodržovat základní hygieny. V případě, že dítě je stále poměrně malý, to stéle samostatný pelenochku. A když spí na svém spodním prádle s vámi, změnit jej tak často, jak je to možné, bez použití škodlivých přísad při praní.
2. Zbavte se zápachu, brání dítě pocit postele pre dievčatá, že jste blízko. Je vhodné nepoužívat zařízení se silnými příchutěmi. Parfémy, toaletní vody, parfémy a mého otce holení, nemluvě o těžké tabáku ducha – ne nejlepší prostředí pro relaxační dítěte spánku. Dalším velkým důvodem pro tátu, aby přestali kouřit.

24-750x575
3. Babe asi dva roky nepotřebují polštáře. V prvních letech se rozvíjí a posílení páteře. Až přijde čas, se dostane k batole polštářů. A, samozřejmě, dítě deka nebo přehoz být zcela přirozené, neohřívají tkáň.
4. Z přírodní tkaniny a měly by být bez tlačítek a matčiny noční košile: velkým řezem, to bylo výhodné přivádět.
5. Pokud se rozhodnete nechat dítě s ním, když začíná růst nahoru a ven z grudnichkovogo poznamenávají: v snu dětí provádět neuvěřitelné množství akrobatických kousků. Na toto téma někde v síti tam je i výběr fotografií: spaní rodina výstřel každou půl hodinu, a pokaždé, když je dítě v různých místech postele pre dievčatá a v různých pózách. Leze, převalí ze žaludku dozadu a zpět do žaludku, ale v opačném směru. Posadí se a bohužel padá … Aby se zabránilo pádu z postele dítě leželo mezi nimi a stěnou, a místo, ze kterého únik je možné priprus polštáře Banaby nebo polštáře.
6. My, dospělí, již dávat pozor na to, ale to je velmi důležité správné teploty a vlhkosti vzduchu pro dítě. Správně – to je 16-18 ° (ano, může se zdát příliš chladno, ale je vhodné spát v chladné místnosti) a vlhkosti 50-70%. Když dítě přijde do rodiny, nákup zvlhčovač vzduchu je velmi užitečná.

Zde, možná, a tak. No, každý z nás může jej doplnit na základě svých zkušeností získaných v praxi. Baví a šťastný spánek pro vás a vaše děti!

Častěji než ne najít matrace se pro Banaby nás stává jednou z posledních etap na nákup vybavení domácnosti pro dítě. Krásné postele, svetry, hračky volíme mnohem více zábavy než jen matrace. Na konci nákup matrace pro rodiče – ne úchvatný okamžik v porovnání s moderním nábytkem a ložním prádlem v různých barev a stylů.

Důvod, proč mnoho lidí nákupy pro děti je často módy, přemýšlet o jeho proveditelnosti. Kid být stále klasickou postel nebo dětskou postýlku-the-art designu. Ten kluk ještě, to je z plastu nebo z dubového dřeva a borovice. Dítě není jedno, zda se jedná o úložný box nebo dětské postýlky lze transformovat, pokud je to nutné, v jiném nábytku. Kromě toho, vaše dcera nebo syn je jako barva prádla, je tam populární kreslené postavičky. Takové nákupy – pro vás, protože se vám líbí.

Matrace na lůžku zasluhuje zvláštní pozornost mladých rodičů, protože je to – jeden ze tří hlavních nákupy, které máma a táta mají dělat v první řadě, tj těchto akvizic není důležitá pro vaše pohodlí a pro pohodlí a bezpečnost Vašeho dítěte …
Prvním důležitým nákup pro vaše dítě – dětská výživa. Je důležité, aby dítě je dobře živené. Nesprávná výživa v raném stádiu života, mohou mít problémy s zdraví, které se pak bude mu dlouho pronásledují v životě.