Dudchenko Polina Vladimirovna

Dudchenko Polina Vladimirovna

Dudchenko
Polina Vladimirovna
pediatr
Zeptejte se na vaši otázku
Konstrukční požadavky

Nohy. Za prvé, musí být dítě postýlky být stabilní. Samozřejmě, že v postýlce či kolébce houpací pohodlné houpací novorozence. Ale nezapomeňte, že po 3-4 měsících bude dospělý dítě začne otáčet a třepe postel, a pak se začnou stoupat. Proto bude každý měsíc zvýšit riziko, že se dítě ji bude zase s ním.
detskaja_krovat2
Pokud se rozhodnete vybrat dětskou postýlku, která stojí na běžce, preferují model, ve kterém jsou kompletní kola s připojenou svorkou.

Bary, nárazníky a spodní hloubku. Vzdálenost mezi mřížemi postýlky stěny by měla být alespoň 2-3 cm, ale ne více než 7-8 cm do čela dítěte, jeho údy nebo prsty nemají uvíznout.

Když dítě zuby začnou vybuchnout, bude aktuální silikonové pad být na okraji ráfku. Pro další dítě může zvolit pro sebe a jít zpátky do postele, jeden ráfek musí být odstraněny, nebo můžete odstranit několik barů.

V případě, že model poskytuje možnost snížit postýlku nebo zcela odstranit přední stěnu, dětská postýlka je pohodlně nastavit v blízkosti postele rodičů. To umožní matka nakrmit dítě v noci, aniž byste museli vstávat z postele.

Mnohé modely mají polohovací lůžka spodní části, což je velmi pohodlné. Dokud dítě není schopen vstát, dno může být zvýšen vyšší – pro pohodlí rodičů, kteří nepotřebují ohýbat nízká, aby se dítě v náručí a vrátit (což přispěje ke snížení napětí na zadní straně dospělého). Ale jakmile se dítě začal aktivně lézt, z bezpečnostních důvodů, že chcete nastavit hloubku dna tak, že není menší než 60-65 cm.