Naše první seznámení s Gruzií byla velmi krátká

Naše první seznámení s Gruzií byla velmi krátká, jen šest dnů. Srpna – není nejlepší doba k návštěvě Tbilisi. Příliš horká. Na pláži, teplo by být lépe tolerována, a v centru odsávání. V zemi je krásný, tam je něco vidět, že je lepší, snad přijde na jaře nebo na podzim.
Jen chci vás varovat, že nejsem fotograf. Většina mých fotografií provedeno na telefonu, v odpovídající kvalitě.
top-photo
Letecká společnost Airzena (Georgian Airlines): jídlo je normální, personál usměvavý, přátelský. Registrace začíná pro dva, ne tři hodiny před odletem. Předčasné dorazí na letišti – žádný smysl. Nevýhodou – jejich webové stránky, s ním z nějakého důvodu, nenechávejte elektronickou registraci.
Pasové kontroly na překvapení: pas se vrací spolu s suvenýr – lahve Saperavi. Najednou a velmi pěkné.

Bydleli jsme ve staré části města, penzion, tedy Ve skutečnosti je obvyklá staré Tbilisi yard – tedy mezi obyvateli města. Součástí penzionu jsme měli zázrak zázraků – Lion dům, běh pochůzky v Buckinghamském nalezen. Recenze nám ho zaujalo. Jedná se o tyto hotely obvykle nemají psát. Všechny po sobě jdoucí psát o neobvyklé tetě Maya. Dojem je, že hotel sám o sobě není odstraněna, ale návštěva dnešního tetu šel do Maya. A také jsme chtěli podívat se na této mimořádné tetu Maya.

Maya a ve skutečnosti jediný, Bůh jí žehnej. Podle mého názoru, ona nespí vůbec, celý den starat o své hosty. Nyní penzion se skládá ze tří místností (jedna s oknem a manželskou postelí, další dva bez oken na tři a dvěma oddělenými lůžky), kuchyň a WC-sprchou. Pokoje bez oken – místním stylu starých domů, které obvykle vede podél prosklené verandy, proč ne tma.