Naučte se, jak si vybrat dětskou postýlku

Naučte se, jak si vybrat dětskou postýlku, která bude bezpečné a pohodlné pro vaše dítě.

Děti krovatkaNovorozhdennye děti spí na 15-18 hodin denně. Jak se s přibývajícím věkem se postupně sníží, ale postel je stále důležitým místem pro děti k odpočinku a spánku. Z tohoto důvodu je důležité, že se jedná o kvalitu, pohodlné a bezpečné pro dítě. Vzhled a náklady ne vždy tomu, aby mohla řádně posoudit dětský polštářek tato kritéria. Pojďme se podívat na to, co funkce, které potřebujete věnovat pozornost vybrat ten správný dětskou postýlku.
Výběr a dětská postýlka pro dítě
crib
Malé děti jsou velmi citlivé na faktory životního prostředí – z nich závisí do značné míry klidný spánek a zdraví dítěte. A v případě, že dítě není spí, jsou ve své postýlce, ona se stane jedním z míst, hrát a poznání světa. Dítě může, aby jejich první kroky drží na barech postele. To je důvod, proč předmětem dětského nábytku, musí splňovat následující požadavky:

Materiál: šetrné k životnímu prostředí. Tyto povrchy by měly být hladké;
Design: stability, hloubka bezpečnostní dětský polštářek a vzdálenost mezi svislými tyčemi.

Dalším důležitým, i když ne nejdůležitějším faktorem při výběru lůžko pro dítě – její praktičnost.

Vezměme si tyto možnosti podrobněji.
Materiál pro dětské postele

Přednostně vybrat betlém ze dřeva. Pokud jsou výrobní desky na bázi dřeva, nechá plastu nebo kovu, ale všechny složky by měly být netoxické, jak je potvrzeno v papíry na výrobku.

Nejlepším materiálem pro postýlky považovány olše, bříza, javor, ale jsou dražší. Pro výrobu dětské postýlky jsou také používány jasan, buk, borovice.

Stejně tak je důležité, aby byla zajištěna dětský polštářek bezpečnost barvy a laky jsou používány při výrobě produktu. Čím více, že děti mají lízat nebo okusují hraných nárazníky a mříže postele.

Podrobnosti o laminovaných desek nebo dřevotřískové desky by měl mít ochranný povlak, a upevnění šrouby a matice – k dispozici pro dítě. Zkontrolujte, zda nesrovnalosti na povrchu postýlky, nebo dítě může poškrábat jejich citlivou pokožku, nebo chytit třísku.

Děti obvykle meteodependent dětský polštářek, zejména během úplňku. V případě, že Měsíc ovlivňuje příliv a odliv, pak jistě to má vliv na lidi.