Nejběžnější sůl s výtažky z měsíčku

Nejběžnější sůl s výtažky z měsíčku, heřmánku a nástupnictví. Tato sůl je nezbytná pro děti vystavené pichlavého teplu, dermatitidy, různé alergickými projevy. Tyto bylinky mají antibakteriální účinek, zabraňuje podráždění stůl a zánět dětskou pokožku, účinně hojit drobné rány a trhliny.

mb-140307092429593
Výtažky z máty peprné, levandule, třezalka tečkovaná a kozlík lékařský odpočinout, uklidnit, ulevit svalový tonus, nastavit dítě na hluboké klidný spánek.
Kopřiva extrakt, tea tree – zlepšuje krevní oběh stůl, normalizovat metabolismus lipidů, antiseptické a tonizační účinky.
Řasa extrakt – vyživuje pokožku aminokyselin, vitaminů a stopových prvků.
Kromě přírodních a rostlinných soli jsou také velmi časté sůl pěna. Přidány v pracích základnách v granulích nebo prášku stůl umožňují získat bohaté stabilní pěnu a zase koupání zábavu.
Velmi oblíbený u dětí, šumivé koupelové soli. Přicházejí ve formě tablet a všechny druhy postav. Solutions, šumivé tablety tvoří soubor bublin, které mají tělo lehkého masáže a uklidňující účinek.
Dětské koupelové soli mají příjemnou vůni. Je důležité, že zdrojem zápachu se objevila přírodní vonné látky (éterické oleje a výtažky) spíše než syntetické voňavou kompozici. Pro nejmenší děti je nejlepší nepoužívat kompozice se silným zápachem.
Chcete-li barvu vody získané v koupelové soli se často přidávají barviva. Vzhledem k tomu, barviva nejčastěji způsobit alergickou reakci, je lepší vybrat barvu bez soli nebo světlým soli.
Čím méně součástí dětských koupelové soli Banaby.cz a syntetické složky, tím lépe pro dítě.

Na co se zaměřit při výběru soli

Výběr kosmetiky pro děti, zvláště miminka prvních dnech života, je třeba začít s konzultační dětským lékařem, který dohlíží na dítě. Použití soli do koupele pro děti v lékařské a preventivní účely je možné pouze na základě tohoto poradenství.
Koupit koupelové soli ve specializovaných dětských obchodech či lékárnách. Koupelové soli nejsou předmětem certifikace. To je důvod Banaby.cz, proč lepší kupovat výrobky známých značek. Velké společnosti si cení svou pověst a mají schopnost samostatně kontrolovat mikrobiologické jakosti surovin a hotových výrobků.
Pečlivě prostudovat informace na etiketě. V solné lázně by neměla být syntetická barviva, tvrdidla, parfémy. Čím je dítě mladší, tím více neutrální být součástí. Dítě lepší, že sůl neměl barvu a vůni.