Okna v dětském pokoji by měla být nejen krásná

Okna v dětském pokoji by měla být nejen krásná, kolik tepla. Můžete použít dřevo, ale vyžadují pečlivou údržbu. Plastová okna vpředu, nevyžadují zvláštní péči, mají dobrou zvukovou a tepelnou izolaci. Mimochodem, zejména pro dětský pokoj, když je dítě ještě malé, to dává smysl odstranit rukojeti z oken, aby nedošlo k jejich otevření dítě. Můžete také dát do sítě proti komárům.
diti
Světlo v dětském pokoji by neměl být příliš jasné, ale lampa na stole je zakoupili. Ujistěte se, že všechny přepínače jsou k dispozici k dítěti, protože nechcete jít dál a zapnout světla.

A teď něco o interiéru. Při výběru nábytku na vědomí, že tam nejsou žádné ostré hrany nebo části takové, které by mohly zranit dítě? Nábytek by měl být v bezpečí! Vezměme si také, a růst dítěte, protože není vhodné používat příliš vysoká židle a stoupání na vysokou postel. Pro velmi malé základních složek vnitra bude na postel, skříň (nebo komody, police, police na věci), místo pro hry a hračky. Na podlaze ležel koberec má smysl či koberec. Starší děti by měly klást větší a pracovní stůl. Pravděpodobně bude prezentovat počítač a televizi, ale to je na uvážení rodičů.

Barevný design dětského pokoje by neměl být příliš jasné, může to způsobit úzkost nebo agresi o dítě. Vyberte si klid, neutrální tóny, ale nenechte jednotvárnosti – to způsobí nudu. Můžete přidat obrázky na stěnách, pánev, nebo umístěte strop ve stylu oblohy.

A pamatujte – dětský pokoj má obrovský vliv na psychiku dítěte, a správnost jejího zápisu – slib jeho psychické zdraví, dobrou náladu a pohodu!

Nejvíce citlivé na teplo rodiny – naše děti. Jsou horší než my dospělí, trpí silnými výkyvy teplot, ještě nebezpečnější, aby mohly být v nadměrně klimatizovaném pokoji … Ano, nejlepším řešením by bylo v létě teplo opouštějící areál nebo město. Ale co když to není možné? Pokud se vám ani provádět generální opravy k dítěti, aby se to více “žáruvzdorný”? Jak mohou prostředky na ruce, aby bylo dosaženo chladný, svěží, nedushnoy atmosféru v dětském pokoji?