Psychologové tvrdí, že fialová je vhodná pro studentské místnosti

Psychologové tvrdí, že fialová je vhodná pro studentské místnosti, protože to pomáhá, že se narodí tvůrčí impuls. Kromě toho, fialová stimuluje mozkovou činnost.

Pastelové barvy jsou doporučovány a novorozené dítě dítě. Růžová odstíny snížit agitaci, například.

Nicméně, barva stěn není vše, co by udělat perfektní náladu dítěte. Psychologové se doporučuje dokončit obrázek nebo kreseb květin, motýlů a neobvyklé hračky. A místo nich se nejen na stěnách, ale i na stropě. Tento kurz vám pomůže rozvíjet fantazii dítěte.
7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl
Naléhavá žádost rodičů: prosím, nepřehánějte to kolébka pro miminko. V místnosti, která kombinuje několik světlé barvy, je nepravděpodobné, aby se stal oblíbeným místem pro vaše dítě. Znát opatření s oranžová a červená: přebytek z těchto barev může dráždit dítě.

Vyberte si barvu pro dětský pokoj, s přihlédnutím k temperamentu dítěte. Flegmatik a melancholické fit jasně červené objekty v interiéru. Modré a modré odstíny potěší dětské-cholerik, netrpělivé vrtět. Výbušný optimistický příliš rádi, aby modro-šedé barvy v místnosti.

Mimochodem, to je věřil, že všechny odstíny modré jsou schopny posílit tělo a stimulovat vývoj dítěte. Jasně oranžová-pokojový dítě neposeda bude ještě těžší usadit.

Informace zde https://www.banaby.cz
Červená barva.

Otočte psychiku dítěte. Podporuje krevní tlak a výskyt bolestí hlavy. Červená barva na stěnách v dětském pokoji může dokonce vést k častým noční můry.
Modrá barva.

Negativní vliv na nervový systém a srdeční frekvence, ale uvolňuje svalové napětí, snižuje bolest. Někdy to vytváří pocit únavy nebo deprese. V dětském pokoji modré odstíny jsou přípustné jen v malém množství.
Žlutá barva.

Tato barva je ideální pro dekoraci místnosti dítěte, jako pozitivní vliv na všechny druhy dětských aktivit. Nicméně, tam jsou malé kontraindikace podle psychologů. Žlutá nedoporučuje používat, pokud je dítě náchylné k neuralgie nebo overexcitement.
Zeleně.

Tato barva pomáhá normalizovat krevní zábrana na postel tlak a oko. V souladu s tím se zvyšuje a zraková ostrost. Green stabilizuje tlukot srdce a dýchání, zlepšuje náladu, zachrání od nespavosti. Rodiče by měli dbát na výkresech, hraček a dalších věcí zelených v dětském pokoji.
Více zde https://www.banaby.cz/doplnky-k-postelim/p/zabrana-na-postel-f/

Nadměrné množství barvy způsobuje únavu a závratě. Nicméně, pár oranžové hračky nebude nadbytečné v dětském pokoji, protože to má příznivý vliv na trávicí ústrojí, zvyšuje chuť k jídlu.
Odstíny barev.

Ideální: světle modrá, světle zelená, světle žluté nebo světle růžové.

Tyto barvy, aby v místnosti více svěží a vytvořit dobrou náladu. Návrháři se doporučuje, aby malovat stěny dětského pokoje v různých barvách. Chcete-li dát na pokoji jedinečný styl, můžete použít dětské kresby na stěnách.

Kuchyň – místo, kde celá rodina. Z tohoto důvodu, v tomto okamžiku je velké množství energie shromažďují, a to buď pozitivní nebo negativní. Odlehčit atmosféru a učinit z něj bohatý a teplý, může pomoci správnou barvu v kuchyni. Nicméně, budete muset vyzvednout, s ohledem na stanovisko dětské záclony nejen odborníci Feng Shui, ale i domácnosti.
Co může a co nemůže

Čínská moudrost přísně zakazuje používání kuchyňského růžové, červené, oranžové barvy a jejich odstíny. S odvoláním na Feng Shui, vysvětlit tento zákaz: tyto barvy – barvy ohně. Předpokládá se, že jsou schopni vyvolat spory a hádky. Emoční radí ženy v domácnosti, aby prokázal postřeh: pokud hádka s manželem v kuchyni, můžete chtít aktualizovat paletu barev stěn a nábytku. Bílá, světle modrá, světle zelená … Tyto a další barvy jsou jasné a studené barvy jsou ideální pro kuchyně.