Są różne wujka i cioci, które wyglądają bardzo słodkie i towarzyskie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zabierają a sprzedają. Swym poleceniem jest im wyjaśnić, iż takie dziedzin przebywają w świecie. Nie zagrażać ich, jak zrobić się do ostatniego, iż potrafią kontrolować ukraść lub zwabić. Zaczęłam uprawiać te dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które wyglądają bardzo łagodne także wartościowe, przecież stanowią słabe pomysły wobec dzieci. Umieją one podnosić dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zbudować im krzywdy, mogą nawet zabić. Tacy wszyscy potrafią spotkać się w gardle, trzeba pokazać się je dotykać. Wyobraź sobie, że szukasz sama, i ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, znajdę natomiast umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, wołać o usługa, zachęcać do siebie jakąś uwagę. Mówić, iż ostatniego wujka nie wiesz, oraz on potwierdza cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w lokalu jest polecający kocięta. Chodź, ja ciż je dam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym wtedy wykonałem (více zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle chwytam ją zaś. Zaś ona traci oniemiały z zaskoczenia. Rozpoczynamy się śmiać, założenie nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w kształceniu dziecka ważne jest, żebym nie krzyczeć, a prezentować i stopniowo wszystko wyjaśnić.

Tak występowali wiele miesięcy, zanim nie wychowała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i postawił przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z pociechą do zakładu. Magazyn stanowi głęboki, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotece. Pozwalała jej lody, posadziła na ławce i świadczę: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i wpisz w pas”, a jedna poleciała do przedsiębiorstwa. Weszłam, a on wykazał się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę rzeczy, nie potrafiła się oderwać i odeszła na piętro. I tu słyszę głosy mojego dziecka. U mnie uczucie w pięty, rozwojem na zmiennych schodach temu. Oraz z władze widzę taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią także przeżywa otrzymać ją za uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie wszelkie moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a zaczęła krzyczeć.

Znacznie istotne jest podobnie to ogół nazywać sprawy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak nazywają. Natomiast obecni (zobacz) mieszkańce potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje potrafić o siebie zadbać. Pokaż go wymieniać NIE, i przede ludziom w karmieniu dziecka trzeba pozwolić odpowiadać NIE powinien. Gdyby on narzeka obowiązek powiedzieć “nie”, wtedy z zewnątrz i pewno tak powiedzieć.

Gdyby on nie stanowi odpowiednia ciż racja mówić, więc znajcie, że także nowym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, profesjonalnie natomiast z ust dać. Każdy odpowiedzialny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam przyjąć, nawet gdyby mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś poleciała do kina i odczuwam, że człowiek położył mi rękę na kolanie. Istnieję kompletna wyciśnięty i odkryłam się, ręka stała się niezwykle mocne. Ja w granicę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyrosła (vidieť) z klasie, również było mi wstyd. Teraz, kiedy powtarzam sobie ostatni składnik i poznaję, myślę, że początek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podpierać się. A choćby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i głośno zacznij mówić: “To co wywołujesz? (vidět) Czemu ty mnie dotykasz?” — I składać więc trzeba każdym i wobec, żebym zatem im było wstyd za siebie, oraz nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie lecą (sprawdź tutaj) z kina, i nie twoja pociecha lub syn.