Scotland přežít Samoa strach dosáhnout Rugby World Cup čtvrtfinále

Greig Laidlaw je ohromující one-man show rezervovali zpomalený skotské místo v Rugby World Cup čtvrtfinále po mocném zastrašit již odstraněna Samoa.

Samoans ohromil favority se třemi první půl pokusech vzít tříbodový náskok v intervalu, ale Laidlaw bota ukázala rozdíl mezi oběma týmy a Skotsko vyčerpal 36-33 vítěze.

skrumáž polovina kopl 26 skotských míst a vhodně palce 74. minuty pokus, který účinně uzavřel naposledy osm místo pro Vern Cotter je men.Just, kteří by byla perfektní koučování týmu Rugby World Cup? | Robert Kitson Více

Skotsko je špatný začátek prokletí znovu udeřil a sebevědomě vyhlížející Samoa dostali první skóre na palubě, když David Denton rozdal časný trest a Tusi Pisi kopl na vedení 3-0.Laidlaw brzy kopl trest sám za vyrovnáním skóre, ale ostrované Pacifiku zachována jejich brzké hybnost, vlní do skotského 22, kde Pisi protáhl přes v rohu a následně přeměněn.

Samoans ukázala své vlastní nejhorší nepřátelé okamžiků později, když rozhodnutí o kamikaze hodit míč kolem poblíž svého vlastního try linie nechá Tommy Seymour ukrást in, uštípnout míč si před Paul Perez a přijmout nejjednodušší šancí k tomu skotský úroveň.Ale skotské nedostatky byly patrné opět okamžiků později, když Manu Leiataua palce druhý pokus Samoans’, což smolaři vedení 15-10 v divoké a vlněná první čtvrthodině.

Další trest Laidlaw snížil deficit na dva body ale Samoans opět reagoval okamžitě, Rey Lee-Lo šmouh nad vlevo obnovit jejich sedm bodů výhodu.

Co hrozil zhoršovat do Skotska, když po dalším Laidlaw trestu, Ryan Wilson byl žluto-mykané za nehorázné razítka na kolegy No6 Maurie Fa’asavalu.Ale místo toho, Scotland zlehčoval jejich početní nevýhodě, když byl John Hardie vtrhli více než na pokus, který Laidlaw přeměněn opět přivést favority v rámci bodu na 24-23.

Skotsko měli štěstí v 35. minutě, kdy Sakaria Taulafo přešel, ale byl popíral příležitost pro dřívější porušení ze strany pisi. Místo toho penalta Pisi prodloužena vedení o další dva body.

Tempo druhém poločase bylo nikdy tak, aby odpovídala divoké tempo první, a to bylo Samoans’ Samoans nekázeň, stejně jako cokoliv, co nechá Skotsko získat kontrolu poprvé.Po dvou vypuštěných příležitostech k kopu za branku skotští dali svou víru do Laidlaw, který klepal přes dvě po sobě jdoucí tresty, aby se postavil na první stranu na 29-26. Skotsko pokračovala v prosazování dalšího Rozhodující skóre a po období zuřivého tlaku se WP Nel skoro přehnal, ale po přehledu videí byl odepřen. Konečně a vhodně to bylo Laidlaw, který se křičel volně k překročení a rozhodně si rezervoval své místo v týmu Světový pohár čtvrtfinále. Nicméně, bylo ještě čas na poslední vyděsení pro Skoty, když nahradil Motu Matu’u dvě minuty, aby šel, zatímco Samoans snížil schodek na tři body.