To vše může být provedeno nejen v soukromí

To vše může být provedeno nejen v soukromí, ale v pronajatém bytě. Dokonce i když není dovoleno opravovat nebo přestavba, nebo si nemohou dovolit finanční – mnohé z vašich doporučení, jste se zmínil fit. Pokud nemůžete malovat stěny ve své oblíbené barvě, musí být výlučně bílá – učinit barvu zvýraznění v požadovaném rozsahu na posteli nebo na nábytek: povlečení, přikrývky, miska, mat, lehký dětský pokoj … Výběr je obrovský!
deti-leto-more
Pokud můžete malovat stěny nebo lepidlem na tapety – mít čas na detail výběr barvy nebo vzor, ​​který se uklidnit a odpočinout si. Neváhejte si vybrat co se vám líbí, protože takové rozhodnutí jste ho ještě neviděli na stránkách interiérových časopisech! To je – vaše ložnice, vaše místo pro dovolenou. Pokud si potřebujete odpočinout fialové stěny a strop zheoty – vy a štětcem v ruce! Vše, co je třeba se starat o – je, že povrch stěn lze snadno vyprat. Stěny by měly být alespoň jednou za měsíc otřít vlhkým hadříkem, takže nepřitahují prach a nečistoty.

Stropní mytí těžší, ale to musí být pravidelně vysávat. Zvolte lampy a vlysy tak, aby i oni vám pomohou uvolnit, a také to, že lustr není shromažďovány příliš mnoho prachu! To je důležité: to nebude se promyje jednou za týden.

Takže, vaše ložnice – to je vaše útočiště dětský pokoj. Ne sklad, žádný způsob, jak udělat dojem – místo, kde je třeba k odpočinku a relaxaci. Na tomto základě Think opravy, pokud je to nutné, ale jak můžete vidět, aniž je možné udělat. Hlavní ložnice – to je komfort, prostor a čistota. Pravidelné čištění za mokra a zbavit se nepotřebných věcí tady pomůže dosáhnout všeho. Relax!

Děti – nejdůležitější místnost dětský pokoj v životě dítěte, protože on bude držet ji většinu svého času, od narození až do dospělosti. Kdykoliv je to možné, měl by být dítě přiděleno své vlastní území, protože to mu pomáhá cítit sám a nezávisle na sobě.

Ale otázkou zpětného dětském pokoji by měli být opatrní, aby zvážila všechny detaily, aby byla zajištěna bezpečnost dítěte vytvořit svůj komfort. Pokoj pro dítě, aby byl zticha, a co je nejdůležitější – aby mu líbí!

Stavba dětského pokoje, ale, stejně jako jakékoliv jiné místnosti, je to stojí za to začátek se stropem. Výběr podhled se nedoporučuje, stojí za to vyzkoušet napětí – prach na něm nebude pomocí speciální antistatickou vrstvou. Stěny v dětském pokoji lze natírat a malovat na přírodní bázi, nebo tapetových dětský pokoj, kterých je nyní jen neuvěřitelné množství druhů a barev. Pro položení podlahy, můžete použít parkety laminátu nebo linoleum, tady volba je zcela závislá na vašich finančních možnostech. Přesto lepší zůstat na laminátové podlahy – jsou odolnější vůči šokům, a smyje skvrny z podlahy od barvy snadnější. Kromě toho se laminát hypoalergenní.