Vaše dítě nemusí být po tomto přístupu na Vás s žádostí

Vaše dítě nemusí být po tomto přístupu na Vás s žádostí, ale nemyslím si, že váš vzdělávací manévr šel dobře. Tam je další vysvětlující možnost: Vaše dítě je zraněn a nechával pro sebe. Děti vidí, že rodiče jejich přátelé mají čas na komunikaci s vlastním dítětem, jako důsledek toho, že je závist a poté co bylo řečeno. Pokud vaše dítě má nějaké problémy se zdravím, jak je uvedeno na webových stránkách, pak se pokusit udělat maximum, aby se dítě, jak se věnovat menší pozornost jejich nedostatky.

21721806_600

Psychologové říkají, že děti opakují jejich rodičů. Je důležité, aby stát se svou vlastní dítě orgánu. Ale říká, nezapomeňte na to. Odstranit všechny špatné návyky, snažte se přísahat na dítě, jako první, protože to přináší bolest dítěte se může zrodit a věčného strachu ze ztráty rodiče, tak si pamatujte: dětí v mladém věku, jsou velmi zranitelné, a brát všechno doslova. Za druhé, vaše dítě může naučit od svého zvyku klít, a když konečně pochopil a stát se něco tak, aby byl na toto téma, vaše dítě klidně říkal, že on je, kdo studuje (tj vás).

Nejtěžší věk vašeho dítěte – přechod dítěte od dětství do dospívání. Budete mít možnost vidět, jak malý anděl nedávno, nerostly anděl. Během tohoto období, je třeba pečlivě sledovat jejich teenager, když se dostane do špatného kampaň, může to zkazit postavu, když se právě tvořil. Potřebujeme vědět, kdo je vaše dítě mluví, ale v případě malé kamarády, můžete se seznámit s těmi, kterým důvěřujete.

Dítě v té době tvořil ve zvyku, nové dovednosti, takže byste měli pomoci pochopit. Jako psychologové říkají, “Pokud vaše dítě je dítě není extrémně populární v dospívání může být takzvaný” cool “v jeho kampani.” Ale může se stát, že Vaše kdysi veselý, hovorný dítě může otočit dovnitř a stát se ponuré. Proto by nemělo být přítomny na skandály a být v příznivém prostředí. Snažte se křičet na dítě, i když byl vinen, jen se snaží vysvětlit, že to není v pořádku. Dospívající v tomto věku milují vyhrnout skandály jen tak, nebo tak něco, snažte se reagovat na nespravedlivé obvinění, můžete být vyprovokován.