Velmi čisté a pohodlné, klimatizace byl pověšen

Velmi čisté a pohodlné, klimatizace byl pověšen, platnost sami jít ven v žáru ztížil s námi. Hostitelé Badri Maya a úžasně pohostinných lidí a ve skutečnosti se zdá, že jste přišli na návštěvu příbuzných, kteří jste čekali dlouhou dobu a konečně přišel. Oni nás setkali a doprovodil k rovině, řekl nám příběhy o neuvěřitelné množství Tbilisi a Gruzii, umělců, spisovatelů, umělců, muzeí a podobně, o městě, jídlo, obchody, atd. Jaký druh snídaně je připravena Maya, ona investovala v každé duši. Ukážu vám snídani, kterou považují za chudé: Chačapuri, palačinky s broskví, jogurt, káva a čerstvé šťávy z melounu a broskve.

Happy couple with kids at the beach

Penzion byl velmi výhodnou dovolená s dětmi v čr polohu pro většinu turistických atrakcí se dostanete pěšky.
Tbilisi krásné město a je velmi příjemné chodit.

Mladší na začátku léta to bylo stejně jako 3,5 rok a já se rozhodl, že se pěstuje pro jejich osobní Petersburg trase.

Trasa Jeden: “Skazkin dům”, Zoo v St. Petersburg.

Tato dvě místa jsou v bezprostřední blízkosti k sobě navzájem. O pět minut od stanice metra Gorkého park v Alexander, vchody proti sobě.

“Skazkin dům” – interaktivní muzeum – divadlo
www.skazkindom.ru

Tím, jejich nápad je místo velmi podobně jako pohádkovém muzeu “zabydlené byli” na ENEA. Během dne, vzhledem k tomu několik pohledů určené pro různé věkové děti. Na stránkách divadelní muzeum má plán, ale je lepší zavolat a objasnit, protože realita nemusí vždy shodovat s webu dovolená s dětmi v čr. Telefonicky si můžete rezervovat místo, které jsme udělali.

Náklady dětská vstupenka 550 str., 250 str .. dospělý vás požádá, aby změnu obuvi, ale pokud se náhle zapomněl, co budou mít jejich. Před odesláním můžete uvolnit přístup k master – třídu.

Podařilo se nám vytvořit pozoruhodný papír plachetnici. A pak jsme byli pozváni na pohádku, která se nazývá “Lisichkina pohádka.” Půvabné Lišky nám vyprávěl o své rodině. Podle příběhu, jak by měla být, jsme se přestěhovali nejkouzelnější způsobem: přes skříň, přes kamen, atd. Všechny děti miloval ho, a dospělí taky. A když liška začal na nás rozloučit, mé dítě náhle propukla v pláč dovolená s dětmi v čr. Jsem zděšen, ale ukázalo se, že dcera jen naštvaná, že pohádka je u konce (již jsme byli do divadla, sledoval vystoupení s potěšením, ale stejně tak by plakat na konci takového kontaktu se ještě nestalo). Takže děkuji moc “Skazkin domů” pro nádherné dobrodružství. Samotná myšlenka je malý, čtyřicet minut.

A on šel od “Skazkin doma”, okamžitě jsme šli do zoo.

A tady jsem byl velmi zklamán. Dokonce i v dobách mého dětství, to znamená, před téměř čtyřiceti lety, se říká, že je nezbytné rekonstruovat zoo hledat další oblasti, atd Když se po dlouhé přestávce, začal navštěvovat Zoo Petrohrad se starším dítětem, nejsou tam žádné zásadní změny, jsem neviděl, ale přesto bylo zřejmé, že se snaží něco udělat. Tam byly nové voliéry, interaktivních oblastí, byla vybudována terária. Senior vyrostl a 3 roky, jsme nebyli v zoo. Letos Petersburg dovolená Zoo 150 let a já očekávám výrazné zlepšení, ale zoo udělal smutný dojem. Žádné zlepšení, napůl prázdné buňky. I když dítě radost z jejich návštěvy bylo: lední medvěd, černý panter, tygr. Jedli jsme koblihy a zmrzlinu. Na tom, zda je nutné malého muže. Ale se Vám do Petrohradu, aby se zúčastnili zoo nemůže. Je to jen ti, kteří nejsou spokojeni s Moskvou, které by porovnávat, ocenit, co si fantastickou ZOO v Moskvě.
V Petropavlovská pevnost, ze kterého zoo je dvě minuty chůze, síla nestačí. I když děti jsou velmi rád Petra a Pavla, pro ně je to hrdý město, které je vždy velký zájem, a kde můžete strávit celý den.