Yasir Shah je superlative noha-spin by mohl opustit Anglie závrat v Dubaj

Bude zde obvyklá intenzivní kontrola, nikoliv z takových stojanů, kde budou prázdné slunce namočené sedačky převyšovat počet diváků, ale z televizních obrazů, které mohou pozorovat paniku v očích od 100 yardů. Zkouška může být nejsilnější, když má Yasir Shah, 29 let starý pákistánský nožní koule, míč ve svých rukou. Spin | Kriketové kriketové dvanáctiměsíční zápasy znamenají, že v nejlepších dobách nejsou hráči | Vic Marks Přečtěte si více

To bude fascinující cesta objevu pro následovníky Anglie. Alastair Cook, Joe Root a Ian Bell ukázali, že mají schopnost vyrovnat se s cizími podmínkami; Oni tak učinili v minulosti, ale co ostatní, kteří jsou náchylní k tomu, aby dali svátek nebo hlad?All – na rozdíl od Jamese Taylora, který může být ještě protáhl do konečného XI – jsou přírodní agresory. Nemohou a neměly by přepracovat svůj přístup k odpalování. Ale mohou najít tu správnou rovnováhu mezi agresí a uvážení proti útoku vysoce kvalitní spin?

Shah představuje největší hrozbu. V 10 utkáních už má 61 obětí. Vzal 50 branek rychleji než kterákoli jiná pákistánské nadhazovač v historii uprostřed impozantní konkurence. Je radost se dívat -except snad ze vzdálenosti 20 yardů.

V mnoha ohledech Shah je staromódní, klasický nadhazovač.Jeho metoda nebyla nikdy zdrojem kontrolou pro univerzity boffins a jejich měřících přístrojů, které se snaží potvrdit to, co je nebo není legální v 21. století.Akce Shahův je čistě ve stylu velkých nohou-přadleny z minulosti, jako Shane Warne, kterého sledoval jako dítě a tím našel inspiraci a jeho velkým Pákistánu předchůdce Abdul Qadir.

míč fizzes ze hřbetu ruky; na nohu kužel otočí a skáče, který odpovídá za tolika leváky batsmen přistižení při krátkodobém noze; Má falšovaného míče, aby pálkaři poctivý a hádání, a on misky takovým tempem, že to zdaleka není jednoduché pro batsmen dosažení pokroku stisknuté branka proti němu.

Tradičně angličtina pálkaři boj proti tomuto typu bowlingu, což není překvapivé, protože je tak zřídka přítomen, když mladí hráči se vyvíjejí v této zemi.Ve skutečnosti často najít zápěstí přadleny, jak dešifrovat jako scorecards vycházející z zahřívacích aktivit v Anglii v SAE, které sotva kvalifikovat jako kriketový zápas, protože pálkaři drželi byly oživeny po propuštění.

nejlepší nohách přadleny – a zdá se, jako by Shah je jeden z nich – otestovat mysl, stejně jako reflexy batsmen; mohou vyvolat paranoia a strach stejně jako nejrychlejší nadhazovačů.

Někdy odkapávat ponížení může být stejně bolestivé jako rána do těla od koule, pohybující se nad 90 mph.Některé z anglických mladých hráčů – například Ben Stokes a dokonce Jos Buttlerovi – mohou v současné době dává přednost fyzické hrozby pacemen

Úkolem je tlačit zpět do rukou nadhazovačem a to je zajímavé. slyšet, jak Mahela Jayawardene, odpalování poradce pro Anglii na této cestě, poukázal na zranitelnost Shah když úspěšně zaútočil na počátku své kouzlo. Ale to je docela velký a zajímavý „kdyby“.

Jayawardene je pravděpodobně stále více zběhlí v podkopávání číselník na počátku své kouzlo, než většina batsmen on byl odveden do pomoci.